İnce telli bakır iletkenlerin Pvc ile sarılmış halinde TTR kablo denmektedir. Bir çok farklı türde kablo hurdası bulunmaktadır. Kullanılma işlevi yitiren TTR kablolarını firmamıza en iyi yüksek fiyatlarla satabilirsiniz. Soyulmuş yada soyulmamış TTR kablo hurdası alımını yapmaktayız. Elektrik sektöründe kullanılan bu hurdalar için düşük bedellerle satış yapıp zarar etmeyin. Bizi arayın vereceğiniz adrese gelip hemen fiyat teklifi verelim.

TTR Bakır Kablo Hurdası

Bu kablo hurdasının değerinin bir çok hurda türüne göre fiyatının yüksek olması içindeki bakırdan kaynaklıdır. Bu nedenle verilecek fiyat teklifinde kablodaki bakır yoğunluğunun faktörü olacaktır. Satmak istediğiniz TTR kablolarının görsellerini bizlere iletebilir ve fiyat vermemizi kolaylaştırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden whatsapp ve iletişim numaralarından haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

TTR Kablo Hurda Fiyatları

Müşterilerimize her tür hurda alımında en iyi fiyatları vermeye gayret gösteriyoruz. Hurda alım konusunda şehrimize sizlere en kısa sürede ulaşacak kadar yaygın altyapıya sahibiz. Gün içinde birden fazla hurdacı aracımızla her semte ulaşıyoruz. TTR kablo hurda fiyatları için en doğru yöntem yerinde inceleme ve fiyat teklifi verilmesidir. Görülmeden verilecek her fiyat sonrasında anlaşmazlıklara neden olabilir. Sürekli fiyatlar kur farkından kaynaklı değişmekle beraber ortalama piyasada 65-70₺ arasında hurdacılar tarafından alım yapılmaktadır. Lütfen güncel 2022 ttr kablo hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayınız.

TTR Hurda Kablo

ttr kablo hurdası