Soyulmamış hurda kablo farklı türlerde satışı yapılan malzemelerden biridir. Firmamız Emre metal olarak tek damar soyma kablo, hurda elektrik tesisat kabloları, yer altı enerji kabloları, hurda makine kabloları, şase kablosu, pano kabloları, ttr kabloları ve diğer tüm çeşit soyulamamış hurda kablo alımı yapmaktayız.

Soyulmamış kablo hurdaları bir çok maden ve hurda çeşitlerine göre fiyatları oldukça yüksektir. Bu nedenle bu tür hurdalar için doğru alıcıya ulaşmanız önemlidir. Geniş bir hizmet ağına sahip olan Hurdacı firmamız müşterilerine kablo hurdası için yerinde aynı gün hizmet vermektedir. Bizi aramanız halinde hurda niteliklerine göre hemen vereceğiniz konuma geliyor ve fiyatlandırma yapıyoruz.

Soyulmamış Kablo Hurda Fiyat

Satmak istediğiniz soyulmamış kablo hurdası için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. Piyasada fiyat hesaplaması kablo içindeki bakır miktarı üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle genelde adrese gelerek yerinde malzemeyi görüp doğru fiyatlandırma yapılır.

Kur fiyatlarındaki değişiklik nedeni ile bu tür hurdalarında güncel kilo fiyatları sürekli değişmektedir. Bu nedenle mutlaka eski fiyatlardan değil arayarak güncel kilo fiyatları hakkında bilgi isteyiniz. Firmamız bir çok bölgede yaygın hurda ekibi ile sizlere hızlı çözümler sunar.

 

Soyulmamış Kablo hurda

soyulmamış kablo hurdası