Bakır kullanım alanı itibari en çok kullanılmakta olan madeni elementlerden biridir diyebiliriz. Bu sebeple dünden bugüne Bakır Kablo Hurda her zaman değeri yüksek hurda çeşitlerinden biri olmuştur. Bir çok endüstride bakır kullanımı yaygın şekilde vardır. Geri dönüşü mümkün olan bakır alıcısı her zaman olan hurda türüdür. Firmamız hurda kablo alımında müşterilerine en iyi fiyat teklifi ile hem bireysel hemde kurumsal çözümler sunmaktadır.

Bakır kablo hurdaları genelde elektrik endüstrisi, elektronik sektörü ve çeşitli sanayilerde yoğun kullanımı vardır. Bakırın bir çok tür malzemesi yaşam alanı konutlar içinde de kullanılmaktadır. Firmamız soyulmamış kablo hurdası şeklinde sizden satın aldığı malzemeleri geri dönüşüme uygun hale getirip tekrar kullanıma sokarak katkı sağlamaktadır.

Piyasada Karışık Kablo Hurdası, Antigron Hurda Kablo, İç Tesisat Kablosu (NYA), Yer Altı Enerji Kablosu, Hurda Kablo Ttr, Fare Yemez Kablo çeşitlerde kablo hurdaları bulunur. Kablohurdacisi.com sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak hem güncel bakır kablo fiyatları hemde hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bakır Kablo Hurda

bakır kablo hurdası